Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Naklonování obrazu z počítače do televize

Ahoj, už delší dobu mám problém přehrát film na televizi z počítače, plocha počítače se zobrazí na televizi bez problému ale když se začne přehrávat film tak v okně přehrávače se na televizi zobrazí černá a nic...Dřív sem to už vyřešil, ale ted bádám jak bádám tak za boha na to nemůžu přijít...Tady jsou nějaké ty specifikace zapojení: graf. karta Asus Radeon 9600 SE-ovladače catalyst 4.4, výstup s-video->video kabel scart 3xcinch->televize Sony KDL-32U2000...Díky za rady:)

Nekdy taky pomohlo zmenit v nastaveni prehravace typ overlay - vim, ze zrovna u nejakyho Radeonu jsem se s tim babral dost dlouho, nez jsem nasel prehravac, kterej mi to umoznil, a vyzkousel jsem par nastaveni, nez jsem nasel to funkcni. Dalsi maturitu budes totiz skladat v okamziku, kdy zjistis, ze ti jede na TV obraz, ale ne titulky :-)

Je viac sposobov ako to roiesit. Dve uz ti boli povedane
1. zapnut rezim divadlo: (pravy klik na plochu - vlastnosti - posledna karta - kliknut na rozsirene nastavenia ci co to tam je za tlacitko - a hladaj v tych nastaveniach. Alebo kliknut vpravo dole na ikonu, zvolit si tam niekde rozsirene nastavenia a hladaj.
2. nastavit TV ako primarny monitor: ucinne ale otazka je ako ovladac zvladne potom ked sa TV odpoji
3. vypnut si v prehravaci mod overlay. V tom pripade to sice nebude HW urychlovane (mozna vyssia zataz CPU pri prehravani filmu) ale nebudes mat problem s "overlay" (HW vykreslovanou) oblastou (to je to s cim mas teraz problem).