Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Grafická karta

Dobrý den mám problém z novou grafickou kartou (ATI SARPPHIRE X1950GT 250MB AGP)Když jsem jí zapojil,obraz byl viditelný ale barevně rozházený a přezněj se táhnou jak svisle tak vodorovně pruhy.Děkuji za kladnou odpověď.

Rozhadzany je obraz hned po zapnuti PC uz pocas vypisov BIOSu, alebo az ked nabehnu Windowsy?
Ak bol rozhadzany uz aj BIOS tak to mas blbo zapojene do monitora alebo vadne (kabel, karta) alebo ak to mas cez analog tak moze stacit stlacit na monitore tlacitko "AUTO".