Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nový monitor - výběr

Zdravím,
rozhodnul jsem se, že bych si rád pořídil druhý monitor k PC. Bohužel nemám o tomhle ani páru a potřeboval bych pomoci s výběrem nějakého kvalitního monitoru. Cenu jsem si stanovil kolem 8 000,-, FHD bohatě stačí a hlavně aby měl 144hz, hlavně na hraní her. Do oka mi padnul tento https://www.alza.cz/24-asus-vg248qe-d390105.htm?ca tid=18853364

Pomohl by mi někdo s výběrem?

Předem díky moc za pomoc.
Změna kategorie, původně: Hardware (karel)

Kvalita obrazu na TN technologii monitoru je nizsi az hrozna, dle ceny TN monitoru. Urcite vyzkouset pred koupi, ale zadny zazrak to nebude.

Radeji poridit IPS nbo VA monitor. Bohuzel nabidka 144Hz je spis omezena a navic prisny financni limit, konkretne proto neporadim.

Já bych do toho Asusu šel. Já mám Benq XL2720z, kámošovi jsem kupoval výše zmíněného Asuse.
Na ten monitor vůbec nenaříká (jen samé superlativy) - na hry ideální monitor. To samé já s benq. A jestli bílá není úplně bílá nebo modrá není taková modrá jako na IPS je mi fuk. Jde mi o rychlost zobrazení a pokud není monitor úplně vyblitý (což není) a nekoukám na něj ze 160° úhlu, tak co řešit?

Ok, díky moc, naboural si mě tím Samsungem, začínám i přemýšlet, že bych šel i do něj, jen mě furt odrazuje ta cena...

Každopádně díky moc za pomoc, půjdu buďto do toho Samsunga, nebo pořídím https://www.czc.cz/zowie-by-benq-xl2411-fhd-led-mo nitor-24/194927/produkt?gclid=CJ3f-ZKViNMCFcsp0wod tbcJUQ&dclid=CODIppOViNMCFaWhUQodHocGSw

Ať jsou ty monitory aspoň podobný... :D

Ještě jednou díky ;-)