Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Sluchátka do 1000kč

Ahoj, nemáte někdo dobrý sluchátka do 1000kč? Začíná bejt teplo a já mám jenom velký přes hlavu a v těch se strašně potí hlava. Nejlepší by byly asi bluetooth. Dřív jsme jedny měl a něják už si na ten kabel nemůžu zvyknout.

Mota se ale za kvalitni bezdrat zaplatis dvojnasobek a jeste delas pokusnyho kralika.

Osobne volim teda stredni cestu, na sport bezdrat, protoze je to opravdu o hodne pohodlnejsi a zbytek mam dratovy. Sel bych do tech Lamax co ma Lipo, jak tu psal, ze OK.