Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Nelze se dostat do BIOSU

Dobrý den, potřeboval bych přeinstalovat windowsi kvůli opakovanému bluescreenu. Problém je ten, že se nemohu dostat do BIOSU nejdříve zkouším přes USB klávesnici, ta se však načítá hodinu. Zkouším s PS2, Také nefunguje. Už fakt nevím co dělat. Budu rád, když mi někdo pomůže. Děkuji.

Základní deska MSI Z97 PC MATE, (vždy mačkám DEL a nic)

Nuž - pokiaľ stále skúšaš jedno a to isté tlačítko - tak istotne sa tam nedostaneš. Skúšaj predtým, než OS začne bootovať buď spomínané Del, potom vyskúšaj Esc, F8, F12.... jedno z nich na 100% zaberie. Ono totiž nezáleží len na doske, ale aj na BIOSe, ktorý tam je - BIOSy rozdielnych tvorcov, maj rozdielne klávesy pre vstup do Setup BIOS rozhrania.