Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Náhrada HDD v notebooku

Dobrý den,
chtěl bych se zeptat, jestli v mém notebooku Asus X75VBP by byla možná náhrada disku "Seagate Momentus - 1TB" za "WD Black - 1TB". Oba o formátu 2,5 .

Můj momentální disk Seagate bych chtěl po případném dalším poškození nahradit jiným, jelikož bych stejný model disku za 4 roky měnil už potřetí. Oba předešlé stejné disky odešly do 24 měsíců. A podle recenzí nejsem zdaleka jedinný, komu odešly tyto disky tak brzy.

Pokud by mi někdo dokázal říct a případně kdyby nebyla náhrada za WD Black možná, tak popřípadě doporučit nějaký i výkonnostně na lepší úrovni než můj momentální Seagate, byl bych moc rád.

Pokud by byly potřeba dodat ještě nějaké informace, stačí jen napsat, pokusím je zjistit.

Moc děkuji předem. :-)

Pozri si ci maju rovnaku vysku, ak ano tak sa tam vojde.

Ono to ale nemusi byt vina disku, ale pouzivatela, napr. ze s tym trieska o stol ked to je zapnute, a podobne. prip. moze byt urvaty konektor na doske a disky su vporiadku, alebo to tam niekto montoval pod silnym napatim a sa to furt lame u konektora, apod.

Výšku disku zkusím zjistit, jinak s notebookem nemám proč nějako bouchat.

Na první opravě mi HDD prostě nahradili za stejný model, když mi tedy odešel podruhé, tak mi řekli, že to byla chyba těch " opravářů " před nimi. No, takže těžko říct, kde se stávají chyby.

Ještě jsem před chvílí četl info o obou discích a můj momentální Seagate má rozhraní 3GB/s a WD má 6GB/s . Nemůže být potom nějaký problém třeba se základní deskou po případném zapojení WD?
Vycházím z vysvětlivky: " Udává, jaké rozhraní (na základní desce) musí být přítomno, aby bylo možné zařízení připojit. "