Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Odblokování iphone 4s vázaného na jiného operátora

Zdravím, mám takový problém, chci si uvolnit mobil, který je vázaný na operátora v rakousku.. mám vše, co potřebuji - zadám IMEI číslo, jméno, příjmení, jenže při vyplnění telefonního čísla se mi to zasekne a hlásí mi to problém, že jej mám zadat ve stejném formátu, jako mi tam uvedli. Jenže ať zadám cokoliv, nejde mi to.. Nevíte někdo, co s tím ?

Přidávám screenshot : LCiL

pokial je to blokované na apple id/support id/service id,tak je odblokovanie pravdepodobne možné len s pomocou dotyčného operátora a údajov ,krtoré boli použité pre aktiváciu a registráciu apple id/support id/service id,bez toho nemáš prakticky žiadnu šancu niečo v domácich podmienkach odblokovať,záleží čo všetko a akým spôsobom bolo použité.....