Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Java - JComboBox - automatické rozbalení po najetí myši.

Dobrý den,

Potřeboval bych, aby při najetí myši, respektive při zavolání metody mouseEntered, na combobox, se automaticky rozbalil.

To se už vlastně děje defaultně při kliknutí, ovšem určitě to má na starosti nějaká metoda, kterou by stačilo zavolat. Akorát vůbec nevím, pod jakým názvem to mám hledat.

Prosím o radu.

Předem děkuji.

Ještě bych se chtěl zeptat, jak zabráním tomu, aby šlo na to kliknout.

Respektive při najetí se to rozbalí, po odjetí se to zabalí, ale při kliknutí na samotný combobox se nic nestane.

setEditable nemá vliv a když dám na metodu mouseClicked showPopup(), tak se to zabalí a rozbalí, což nechci.

Jak to prosimtě udělám, aby na to kliknutí nemělo vliv?

Díky