Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zamrznutí PC

Zdravím, před nějakým časem jsem kupoval základní desku MSI 990FXA GAMING - AMD 990FX spolu s procesorem AMD Vishera FX-9590. Na základní desce se nachází přepínač/tlačítko Slow Mode buď Default , nebo Enable. Když přepnu tlačítko na Default, tak jde počítač perfektně rychle,ale při spuštění instalace ovladačů,nebo nějakého programu PC zamrzne tak,že nejde ani myš,klávesnice a musím provést hard reset. To samé se děje,jakmile pustím jakoukoliv hru ať už náročnou,nebo x let starou. Když přepnu tlačítko do polohy Enable,tak jde PC neuvěřitelně pomalu,hry sice jdou , ale víc jak 20 FPS to nevyleze a to i na jakékoliv detailní nastavení. Zkoušel jsem reinstalovat Windows,kupoval jsem dokonce i nový zdroj a paměti RAM ,ale nic z toho nepomohlo. Teploty PC jsou v normě. Hledal jsem na internetu co by to mohlo způsobovat,ale nikde jsem se nic nedozvěděl. Neví někdo co by to mohlo způsobovat ? Předem děkuji za odpovědi.
Parametry PC : Windows 10 Pro 64 bit
Procesor : AMD Vishera FX-9590
MB : MSI 990FXA GAMING - AMD 990FX
RAM :Kingston HyperX Fury Black 16GB (2x8GB) DDR3 1866
GPU : MSI GTX 950 GAMING 2G, 2GB
Zdroj : Seasonic M12II-520W Evo 520W

Asi su vadne kondenzatory alebo menice na zakl.doske, alebo zdroj naprd apod.
V BIOSe si skus najst C States (v sekcii o CPU) a daj disabled. Ked to pomoze tak je to len potvrdenie toho co pisem (nahovno doska/zdroj).
Pripadne este okrem cstates by som vypol aj cool&quiet.