Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vaše pripojenie nie je súkromné

Dobrý deň.

Nemôžem sa pripojiť na Google stránky vždy mi vypíše toto:

Vaše pripojenie nie je súkromné

Útočníci sa možno pokúšajú ukradnúť vaše informácie zo stránok www.google.sk (napríklad heslá, správy alebo informácie o kreditných kartách). NET::ERR_CERT_DATE_INVALID

Prosím o pomoc :)
ďakujem

Tento problém môže spôsobovať dosť agresívne nastavený antivírusový program. V mnohých prípadoch pomôže odobrať niektoré ochranné štíty antivírusového programu - vypnite filtrovanie SSL/TLS protokolu, alebo ho úplne vypnúť (odstrániť, odinštalovať).