Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem TP-Link TL-WR841N

Ahojte,
mám wifi router Tp-link - 300M Wireless N RouterModel No. TL-WR841N / TL-WR841N - toto označenie je hore na stránke: 192.168.0.1 - po prihlásení.
Počul som, že niektoré wifi-routre sa dajú nastaviť, resp. nejako upraviť tak, že majú lepší signál na wifi. Chcem sa spýtať, či je to možné a ak áno, ako to v mojom routri nastavím.
Vopred veľmi pekne ďakujem za reakcie.

routery se od výrobce dodávají přednastavené na maximální povolený výkon, na tom dál není co tunit. menu výrobce víc neumožňuje.

tvůj problém není náhodné klikání na wifi nastavení, ale že sis v bytě nastavěl několik zdi, nevhodně umístil router a teď bys chtěl přes ně přenášet signál.
můžeš zkontrolovat zarušení od sousedů - inssider
a můžeš na routeru omezit režim wifi na 11g. je pomalejší, ale může být spolehlivější.
taky můžeš vybourat ty zdi.