Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Sestava na stříhání a nenáročné hry

Zdravím,
Vytvořil jsem si seznam věcí,které bych si rád pořídil na počítač,který budu převážně používat na stříhání videa a hraní nenáročných her.

https://www.czc.cz/66387,82957,200384,208515,17193 4,188510/kody

Sestava bude zahrnovat procesor AMD Ryzen 5 1500X a neměla by přesahovat 17 000,- (+- pár set samozřejmě)

Jsem si vědom toho,že je seznam bez grafiky, a to proto ,že z druhé ruky dostanu gtx 960 2GB.
Windows si dokoupím,nezahrnujte do seznamu.

Poprosím o případné upravení nekompatibilních,či pod/naddimenzovaných komponent.
Děkuji,
Acylist.

Takže to shrneme:
1. s procesorem se dá souhlasit pro nějaké domácí hrátky s videem

2. s deskou už méně je to jedna z prvních se svýma drobnými nedostatky/nedodělky které snad vyřeší aktualizace BIOSu

3. paměti raději s vyšší frekvencí s ohledem na pracovní zaměření stroje

4. ten vybraný chladič procesoru rozhodně ne

5. disky dva = zpracování - ukládání, to zrychlí práci s videem