Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem GSM zosilňovač

Ahojte,
vedel by mi niekto pomôcť zostrojiť nejaký prístroj na zosilnenie GSM signálu pre mobilný telefón? Viem, že existujú tzv. repeatre. Zopár som ich aj skúšal, ale neúspešne - boli to čínske hračky. Bývam v dedine v údolí, kde kopce bránia signálu. Akonáhle vyjdem 50-100m od domu, mám plný signál.

Tady se pohybuješ na dost tenkém ledě. Frekvence NEJSOU veřejné a volné a jakýkoli vysílač podléhá schvalování, zejména aktivní zařízení které má dělat kvazi vysílač-zesilovač-repeater. Když na tebe přijdou, jsou za to celkem pěkné flastry.

Kľudne to postavím 100m od domu napr. aj na strom. V napájaní problém nevidím, povecme, že tam dotiahnem predlžovačku :D
Počasie? Čo s ním?
Legislatívne by mi malo stačiť povolenie od poskytovateľa mobilnej siete (napr. od Telekomu), či nie? Toto sa dá zariadiť.

srandista. si to predstavujes jak hurvinek valku.
na predlzovacku zabudni pretoze pocasie. a preco pocasie? pretoze dazd, sneh, v lete 30C a viac v zime -20 ci menej, lebo dolina... myslis ze to ta predlzovacka prezije len tak?

Ak hladas nejaky zosilovac co za to stoji, tak si priprav tak 200eur ci viac.
www.gsmrepeater.cz
eshop
www.nemamsignal.sk

A legislativa....ziadne take ze operatori, toto ma na starost telekomunikacny urad.