Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem "Neviditelný" text

Dobrý den, mám problém ohledně zobrazení textu.
Bylo to tak, že jsem jednoho krásného dne, chtěl trochu zvýšit zobrazovací frekvenci z klasických 60Hz na 70Hz. I přesto, že monitor má v základu maximálně 60Hz.
Od té doby se mi nezobrazuje text hlavně ve složkách, wordu(pokud nezměním barvu písma) atd.
Text jde vidět jen za předpokladu, že přes něj přejedu myší.

Zde je foto, jak to vypadá.
jKBWD.jpg

Zkoušel jsem přeinstalovat ovladače, Hz jsem vrátil zpátky, ale nic nepomáhá.

Předem děkuji za pomoc :)

S Hz to nema nic spolocne, bud si si prenastavil farbu pismen alebo nainstalil nejaku srandovnu temu, alebo vir.
Chod do pravy klik na plochu - personalizacia (uplne spodne) a tam na Farba okna a tam do rozsirenych a tam si najdi text a nastav na cierny. Alebo chod nazad do Farba okna a zvol nejaku farbu okna, on by mal nastavit farby vsetkeho potom spravne.

Ve správci zařízení dej u ovladače grafiky odinstalovat,po restartu buď naběhne výchozí zobrazení,bez možností změny a po chvilce si systém zaktualizuje zobrazení. Do té doby nic neinstaluj co se týče grafiky. Předpokládám,že nemáš teda Vistu,nebo XP.