Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Editacia ponuky vytvarania dokumentov vo windows

Mám problém, vyladil som si systém win10 ako potrebujem ale system mi nanutil aktualizaciu buid, problémom je že mi zmizli položky z ponuky windows - Vytvoriť nový dokument. Pravé tlačítko myši/Nový/vytvoriť nový dokument ako editovať ponuku?

[http://pc.poradna.net/file/view/28559-ddd-jpg]

V ponuke potrebujem mať ako položky z openoffice tak položky z MS Office, kde by sa to dalo editovať?

Je to v registroch ale nez sa s tym drbat rucne tak by som najprv preinstalil openoffice, alebo hladal ci sa to v nom neda nastavit (nejake nastavenia o shell context menu apod).
P.S. a dufam ze si ten WindowsSamorozdrbavaciaEdition uz restartoval (ne vypnut/zapnut, to v defaulte nestaci)