Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno antivir chytre tv

ahoj,prosim chtel bych se zeptat jak je zabezpecena smart tv proti virum.je mi jasne ze je v tv antivir.ale jde mi oto jak je to bezpecne treba oproti tabletu z androidem nebo pc.muzu na tv bezpecne uzivat internetove bankovnictvi,dik

Jestli mas Samsunga, tak ti minimalne nejakou dobu budou chodit softwarove aktualizace, takze dalsi plus v zabezpeceni. Nech to normalne nastaveny na autoupdate a ono ti to jen da informaci, ze se bude aktualizovat, nasi to maji stejne a pohoda. Samsung ma tohle dobre resene. Samozrejme otazka je jak dlouho, clovek pocita, ze mu TV vydrzi 5-8 let a tak dlouho oasi aktualizace chodit nebudou, tipuju to tak na 3 roky a konec.

Antivir neni zabezpecenie.
Zabezpecenie vznika tak ze programator OS neni dementne hovado.
To ale bohuzial dnes vacsinou je, a nejaka antihovadina to nezachrani.
Ty to ale nemusis riesit (nemas jak).
Nastav si tam co chces. Snad to spravne citas v tom menu, ja som to este nevidel.

Antivir neni zabezpecenie.

přesně tak.
já bych to zas opisoval celým odstavcem, takto je to stručně a jasně.

můžu důvěřovat svému pc, který mám pod kontrolou. ale android jím určitě není, aspoň ne pro mě.
a kdo má rootnuté zařízení, ten o zabezpečení nemůže mluvit vůbec. (to teď píšu obecně, u tv to nečekám)