Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno problém s .NET Framework

zdravím, instaloval jsem si nový win7. a objevila se mi tahle tabulka. nikdy dřív se mi neobjevovala, win. neinstaluji poprvé, koukal jsem na internet na nějaké rady, zkoušel jsem opravit Framework přes Programy -> Porgramy a funkce. restartoval jsem pc, a nic, takbulka se objevuje stále, pak jsem zkoušel aktualizovat Framework přes Windows Update, tam to aktualizovalo clienta, znovu jsem restartoval pc, a opět se mi objevila...prosím pekně...co s tím? za každou radu budu rád :) ....předem děkuji.

Pravda. Nejlepší je najít legální Windows...

Ovšem - to, co máš na obrázku, je zcela jasně nějakej šmejd (exáč v tejch dočasnejch souborech se nemá sám od sebe co spouštět). Možná, že to pochází z těch nelegálních Windows, možná jsou ve Win jen zadní vrátka, kterejma se tam ten šmejd dostal, možná jsi už nainstaloval nějakej další cracklej SW, atd. Můžeš zkusit programy AdwCleaner a MBAM (v nouzáku), vše, co najdou, smaž. Ale pokud jsou v těch nelegálních Windows otevřený zadní vrátka, může se tam to svinstvo dostat kdykoliv znovu.

Tak to nainstaluj piatykrat nacisto z legalneho media (da sa stiahnut na MS, predpoklad je ze mas kluc/licenciu) a potom si to uz nezaviruj nejakymi crackami alebo z nejakeho USB sticku/disku (napr. na nom autorun a klikanim po dementnom prieskumniku) a podobne (cim si to furt zavirovavas vies len ty).
.. nacisto znamena ze nabootujes z instalacky a preistotu das sformatovat oddiel. Ak mas aj druhy oddiel s datami tak si ho najprv skontroluj ze tam neni autorun alebo .lnk na viry a klikas po tom apod. (zobraz si pripony suborov v dementnom pruzkumniku)

Takže ve finále mi to našlo vir -> Trojan:Win32/Dynamer!ac ->Tento program je nebezpečný. Provádí příkazy zadané útočníkek.

a dokonce zmizel c:\users\timi\appdata\local\temp\taskmgr.exe (který tam neměl být.)

ps. restartoval jsem PC cca 6x za sebou, tabulka už nevyskakuje, ještě pro jistotu jsem dal ÚPLNÝ test počítače, chci poděkovat všem zůčasněným této diskuze. Pomohlo to :)) fakt dík :))