Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Monitor - "Nebyl zjisten zadny signal"

Zdravim,
pred hodinkou mi dorazil druhy monitor https://www.czc.cz/zowie-by-benq-xl2411-fhd-led-mo nitor-24/194927/produkt, po zapojeni hdmi a napajeciho kabelu jsem zapnul pc, ale na obou monitorech mi vyskocila hlaska "nebyl zjisten zadny signal". Pokud odpojim ten novy, tak hlasku vyhazuje i muj stary monitor.

Kabely v PC jsem vypojil a zapojil, gpu vyndal a zandal, ramky taktez. Pc se rozjede, vetraky se toci. Pokud odpojim kabel, monitor mi zobrazi hlasku "no cable connected", po zapojeni opet nebyl zjisten zadny signal. V poslednich dvou tydnech se mi to stalo dvakrat, vzdy pomohlo "docvaknuti kabelu", dneska ovsem nic...

Mel by nekdo nejaky napad? Diky za pomoc

Numlock na klavesnici funguje? Mozes aj odpojit grafiku na test, aj disk, a mackat ten numlock na klavesnici. Ak nereaguje numlock led tak nejde vobec PC, skusit uplne vypnut z 230V, clear cmos, apod.
Ak reaguje numlock LED tak PC funguje a nefunguje napr. grafika alebo kabel do monitora je blbo apod.