Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Youtube 60FPS

Zdravim, chcem sa opytat, moze CPU za to, ze mi sekaju videa na Youtube pri 60FPS na Full HD? Procesor mam Intel Pentium B960. Procesor je vytazeny pri prehravani na 90%. Dakujem.

Tak skus trebars povolit HW akceleraciu ak to je flash komponenta (pravy klik na to video a tam v nastaveniach), potom ti to nebude vytazovat CPU.
Skus ine prehliadace, neviem co robi chrome s flash.
Bez videa je vytazenie CPU kolko?
Skusil si uz odinstalit vsetky antiviry a restart?