Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem No service, no signal, sim karta pripojená.

Zdravím, chcel by som sa spýtať ohladom mojho problému na mobile chc-u01 (huawei g play mini), ide o to, že mi z ničoho nič prestal fungovať signál, a to tým sposobom, že mi ukazuje vlavo hore "no service" a signál tiež nie je. Googlil som googlil 3 dni, nič som nenašiel, rebootoval som mobil, čistil cache,factory reset, imei číslo som menil,skúšal som hladať signál s pripojením sluchátok, menil som slot simkarty, nič nejde, sim karta je pripojená k telefónu, aj po zapatí si pýta pin kód, no signál nenaskočí, ani operátor. Nevie niekto nejaké rady ?
Ps: telefón má záruku, no má poškodený displej, aká je šanca, že mi na reklamačke povedia, že to je kvoli displeju ? (aj keď to kvoli nemu nie je, pretože sklo mám rozbité dlhú dobu, gorilla glass nesklamali :). )
Upravená veľkosť písmen. (los)

A neni to nahodou tak ze aj bez sim karty by mal mobil sa zapnut a umoznit aspon nudzove volanie? (svieti to potom na displayi). Ak to nema signal tak je skor vadny mobil vysielacia cast, a ne sim karta.
P.S. ak to spadlo alebo sa ohlo tak ze praskol display tak moze byt aj logicke ze tam je znicene v tom viac spojov alebo polamana doska apod