Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Grafická karta - padání hry.

Zdravím, hraju přes Steam COD MW2, rozlišení 1680x1050 vyhlazování 4x detaily na extra.

Hraju hru...najednou černá obrazovka a zvuk se zasekl, nejde nic dělat, ani najet do správce souborů, prostě nic, jediné řešení je že zmáčnku restart...dříve jsem to hrál na FULL detaily...a tedka tohle...zkoušel jsem přeinstalovat ovladače na gpu, a stále to padá,mám jí docela dlouho, tak jestli za chvilku nedoslouží...mám tuhle grafickou kartu -> AMD RADEON HD 5700 SERIES (JUNIPER) 1GB podle všeho...co jsem teda četl by to mělo BOHATĚ stačit...myslíte že mám stáhnout detaily?

splnuji i doporučené HW.

S doporucenym HW to nema to nic spolocne, tvoj PC uz neni stabilny, t.j. ma uz nejaku HW zavadu alebo starnuce suciastky, napr. doska alebo zdroj alebo aj grafika. Ak mas nieco pretaktovane tak to odtaktuj - do biosu defaults, a odinstalit akekolvek programy drbajuce do HW a restart. Ovladace nainstalit spravne pre chipset a grafiku a spravne Win.
Mozes skusit len tak na test v BIOSe v nastaveniach CPU dat C-States na disabled, a potom vo Win nastavit v energii profil na max vykon na test, ci to potom prestane padat. Ptz potom bez speedstep a cstates tam nie su take prudove narazy v napajani, a moze to byt stabilnejsie. Potom si to daj zas nazad na vyvazene, nech to CPU furt nezere na max.

Procesor jsem kupoval před měsícem, základní desku mám už cca 6-7 roků, je pravda že mám přepnuté v OC switch na 30% boost. abych dostal z procesoru max. Vysoký výkon mám nastavený, RAMky mám taky nové 1x8GB 1333 1x 4GB 1333, ZDROJ 420W. Zkusím dát ten bios do defaults. za chvilku dám vedět.