Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem U staršího notebooku občas klávesa nereaguje jen se při stisku ozve krátký zvuk.

Jedná se o notebook E machine e510 s celeronem 560 a 3gb ram. A navíc ještě Vista. Kolega ho měl neskutečně zahlcený a tak jsem zkusil recovery mode a še šlo perfektně až do té doby než se zadává jméno uživatele a heslo. Při stisku klávesy se ozval krátký zvuk a klávesa nereagovala. Zkusil jsem externí klávesnici a bylo to stejné. Myš reagovala dobře - dostaljsem se i do nápovědy. Trackpoint je asi poškozen ten nefunguje vůbec. Když jsem notebook restartoval vše (tedy kromě trackpointu) fungovalo. Zatím nic podobného nenastalo, ale majitel notebooku trdil, že se mu to občas stávalo. Samozřejmě, při startu systému ne.
Netušíte jestli se jedná o problém slabé setavy která nestačí reagovat, nebo může jít o počátek vážnějšího hw problému?

Pravdepodobne je to HW zavada niekde okolo klavesnice napr. premacknuta nejaka klavesa apod. Skus mackat spolu s klavesami fn alebo ctrl alebo alt apod. a premackaj klavesy.
Skusit treba aj vypnut to a odpojit aj baterku aj nabijacku na par minut nech sa resetne EC.

Ta sestava bola s tou vistou vyrobena, tak nemoze nestacit reagovat. Vykon to ma stejny jak ked to vyrobili.
Do biosu by som skusil load defaults a save&exit