Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Přesunutá data - obnova na původním úložisti

Ahoj,
potřeboval bych radu ohledně přesunu fotek z telefonu na SD kartu. Fotky sem v zařízení přesunul na SD kartu a tu následně vyjmul. A co čert nechtěl kartu sem někde ztratil, takže ty fotky nemám už ani v tom zařízení. Ale napadlo mě zdali jde z paměti telefonu data obnovit. Říkám si, že by to třeba mohlo být tak, že systém fota nesmazal jen je označil jako "nepotřebná v paměti" a teď to místo čeká na přepsání. Jen nevím jak na to. Nezkoušel to někdy někdo? OS telefonu je android.

Předem díky za rady a nápady.

Urcite jde, musis googlit.
Bavili sa s tym davnejsie redaktori v TV ked kupili pouzity mobil a vytesovali sa nad tym ze obnovili cudzie fotky. Program neviem zhlavy. Urcite sa ten sw ale meni podla typu mobilu, googli si recover deleted files a tvoj mobil.