Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Webová stránka

Dobrý den, jako amatér jsem si vytvořil (naprogramoval v jazyce html) svou první webovou stránku. Jak ji mám nahrát na web aby byla přístupná všem? Dejme tomu že se jedná o blok, mám ji uloženou na ploše ale místo adresy stránky je tam cesta kde je uložená. Prosím o rady, díky :)

Je potreba hosting / server a doménu. Na server / hosting sa subory odošlú cez FTP.

Inak nie kazdy HTML je "skutocna web stránka"... Pokial sa jedna o stranku typu "kus textu a obrazok" tak je zbytocne to riesit. Myslim ze aj jednoducha "riadna web stránka" nieje len z html, ale minimalne aj z CSS. mne sa totiz zda ze stranka je pouchy kus textu, skoro jak document vo wordu jakoby text, obrazky a linky... totiz ked neviete ani zaklady ako pracovat so subormi a ako stranku "zverejnit". Radsej by ste sa mali este viac ucit, nez nepodarok kvackat na net.