Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Windows XP 32.bit který prohlížeč ?

Zdravim všechny prosim vás potřeboval bych poradit dneska jsem vytáhl starej PC zapojil a běží strašně rychle ale když zapnu prohlížeč ( teď tam mám mozillu ) a když jsem na facebooku tak se mi to strašně seká nevím proč se mi to seká.
Někde jsem četl že nejrychlejší prohlížeč pro staré pc je opera tak jí tam skusim dát místo mozzily.
A Google Chrome mi nejde nainstalovat : Prej že nesplňuju minimální požadavky. Tak já už jsem vyřizenej.

Windows XP Professional
AMD Athlon 2.00 ghz
2 GB RAM
160 GB HDD
128 mb Grafika

Nevidim duvod proc by se mel Firefox sekat, ale muzes zkusit Pale Moon nebo SeaMonkey, oba vzesly s Firefoxu ze starsich verzi. Operu by musel dat tu starou Opera 12 (12.17 byla myslim posledni).

Nebo jestli pobezi QupZilla, ta je na webkitu, takze taky rychle, ale jestli pobezi pod XP netusim. Chrome nejde, protoze uz XP odrizlo stejne jako Visty.

Dobře skusim první verzi mozzily a první verzi opery uvidíme. Zatim moc děkuju za pomoc ale ještě potřebuju poradit proč mi nejde nainstalovat Google Chrome: Nesplňuju minimální požadavky.
Ale to není možný protože když jsem mněl ještě slabší pc před tim tak mi to stejně šlo a šel docela rychle.

Vypni si automaticke spustanie videi, je to kdesi bud na fb v nastaveniach alebo v prehliadaci uz som zabudol kde.
A v tom ff si aj nastav vsetky doplny na "vzdy sa pytat" alevbo "zakazane". Hlavne flash player na vzdy sa pytat.
A odinstaluj antiviry ak nejake mas.