Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nejde se přihlásit do outlooku v počítači

Dobrý den,

mám nový pracovní email, na internetu se bez problému přes tento mail přihlásím do microsoft dynamics CMR či office 365 kde mohu prohlížet poštu (web outlook) ale když se pomocí stejného mailu a hesla pokusím přihlásit v počítači do outlooku (descop aplication) tak mi to hodí hlášku '' Pomocí zadaných přihlašovacích údajů se nemůžete připojit. Zkuste to znovu a použijte uživatelský účet, který byl nakonfigurován pro tuto organizaci Microsoft Dynamics 365.''

Naše firma má pouze externího ajťáka , takže se to snažím vyřešit nejdřív sám.

Nevíte co s tím děkuji.

Přeinstaloval jsem office a nepomohlo to, chci jen říci, že mám firemní účet tedy xxx@(doména naší firmy), ten není outlookovský, nejde se sním přihlásit do outlook.com, ale jde to do outlook.office.com, jina odinstaloval jsem synchronizaci mezi Outlookem a MIcrosoft CRM a ted když kliknu na ikonu outlook hodí mi to hlášku ''Aplikaci Microsoft Office Outlook nelze spustit. Okno aplikace Outlook nelze otevřít. Sadu složek nelze otevřít.''
nikdo neví co s tím