Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Oprava USB kľuča

Zdravím, je možné nejakým sposobom opraviť pokazený USB kluč?
ide o https://usb-flash-disky.heureka.sk/kingston-datatr aveler-100-g3-64gb-dt100g3-64gb/
mam ho cca rok a pol a včera mi už nešiel vobec načitať, skusil som vo viacerých PC a nič, USBčko som už objednal nové :) kedže predpokladam že to už nepojde opraviť...vždy som ho daval bezpečnostne odpojiť v systeme a nepametam sa žeby mi niekedy spadol, takže kde može byť problem ? a dá sa to fixnuť ? :)

Skusil som ho rozobrať tak aby som čip vovnutri nijako nepoškodil čo sa mi aj podarilo, šlo to celom lahko no a nevidim tam žiadne znamky poškodenia, sice je koncovka USBčka trocha ošuchaná ale to asi nieje problem.

http://image.prntscr.com/image/1312371574324a989a6 f960c3a11a84b.png
http://image.prntscr.com/image/95905411c6dd41aba78 92873fb63f5ba.png

v eshopu můžeš mít číslo objednávky pod svým přihlášením.

bezpečně odpojit je jedna věc. jenže od visty se obsah disků masívně cachuje, bezpečné odpojení pak trvá několik vteřin (oznamovací bublina lže) - to je právě nevýhoda velkých flashek.
dnes se prakticky nedělají flashky s ledkou, výrobce ušetří pár centů a ty přijdeš předčasným odpojením o flashku za dlouhý peníz.

Pokud si pamatuješ kde bylo zakoupené a byl-li to slušný obchod,dokážou paragon dohledat v pokladně,případně v zálohách. Pomůžeš tomu přesným datem koupě. Já tak úspěšně vyreklamoval přehrávač,po roce a půl účtenka dokonale čistá z obou stran. Bylo to Planeo.

Co znamena "nesel nacitat"? V spravci zariadeni bolo nieco? So spravnym DEV ID?
Meral si uz aspon ze ci je pritomne napatie na tej doske? Elektronika nema takmer nikdy viditelne zavady, elektrony nevidno, na to je osciloskop alebo aspon voltmeter a podobne, aby si zistil ze co kde je a co kde neni.
(a napr. moze byt aj vadny USB port na PC)