Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Soft pre ip kamery

Ahojte.
Našiel som na nete tento článok http://www.adminek.cz/2016/07/10/ip-kamera-s-raspb erry-pi-3/ - je tam spomínaný software pre raspberry pi 3 ktorý spravuje ukladanie záznamu z IP kamery. Chcem sa spýtať ci takýto software na raspberry utiahne ukladanie videii v prípade detekcie pohybu aj z viacerých FHD kamier naraz. Tieto záznamy by som rád ukladal na sieťový disk wd my cloud. Je tento soft vhodný na tento účel? Viete mi doporučiť lepší?
Tiež by som poprosil o nejaký návod aký linux použiť a ako don spomínaný program vložiť a spojazdniť ho.

Moc krát veľmi pekne ďakujem za pomoc.

Procesor mi kamery zatazuju pri live obraze .pokiaľ riesim len ukladanie videii nemyslim ze by s tym mal byt problem. Možno ak ich pri detekcii pojde viac naraz.. to je ľahké otestovať ake bude vyuzitie..

Chcem len sprostredkúvať uloženie videa. Kamera vie kedy je pohyb a kedy ma video vypnúť. Na raspberry potrebujem len dostat tieto info a pridat k nim podmienky na začatie ukladania videa a na jeho ukončenie.
Proste neverím že takýto program pre raspberry nie je..
Co je na tom nemožné?

Chcem sa spýtať ci takýto software na raspberry utiahne ukladanie videii v prípade detekcie pohybu aj z viacerých FHD kamier naraz.

preco sa pytas tuna a nie tvorcu toho sw? Je fuk kde vsade sa na toto pytas, je to otazka na tvojru toho sw. Alebo si to otestuj.

Tieto záznamy by som rád ukladal na sieťový disk wd my cloud. Je tento soft vhodný na tento účel? Viete mi doporučiť lepší?

Riesit, ci je najeky soft vhodny pre ukladanie dat niekam je nepodstatne. Softu len nastavis kam ukladat a on to tam posle. To dokaze kazdy soft.
Skorej by som riesil nieco ine ako wd mycloud. Az ti ten disk rachne a prides o data, poznas preco.

Tiež by som poprosil o nejaký návod aký linux použiť a ako don spomínaný program vložiť a spojazdniť ho.

Program tam nainstalujes rovnako ako hocijake ine programy a dalej ho pouzivas podla informacii v manuali/helpe/na webe k nemu.
Tu nieje potrebny ziadny navod.

"Riesit, ci je najeky soft vhodny pre ukladanie dat niekam je nepodstatne. Softu len nastavis kam ukladat a on to tam posle. To dokaze kazdy soft." - tak viete mi nejaký doporučiť? Taký co by bol ako nvr devide manager pre IP kamery. Aby ich vedel sam vyhladat a sprostredkovat ulozenie zaznamu pri pohybe.
Ďakujem.

co viem, tak RPi ma LAN kartu napojenu na USB, cize ziadny 1GBit LAN sa nekona, lebo usb2.0 a jeho max. rychlost 30Mbyte/s.

Skor by som ti odporucal zohnat normalny stary PC s windowsom, kde mas ovela viac moznosti a su tam veci, ktore poznas. Pretoze ako vidim podla urovne tvojich dotazov, nevies dokopy nic o linux distrach na RPi beziacich, ani o RPi samotnom....