Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Grafická karta DDR1 - DDR2

Zdravim všechny prosim vás potřebuju poradit s mým starým PC mam tam základní desku na ramky a grafiku DDR1 ale dostal jsem od kamaráda novější 512mb DDR2 ale je divný že to má stejný kontakty jako ta grafika DDR1 takže si myslíte že tam půjde ?

# Jo .. ale nema cenu to rvat na silu, jestli ma zakladni deska slot (DIMM) na 'DDR1' tak tam 'DDR2' nenarves.
TiP ~ Uvidis jestli ti bude pasovat zobacek, ktery se nachazi ve ctvrtine [RAM], takovy ten vyrez, tak ty [RAM] dej/priloz k sobe a muzes je porovnat, jestli je jedna DDR1 a druha DDR2 to poznas, to bude posunuty skoro o centimetr, nebo dle informacich napsané na té urcité RAM.