Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Jak dostat data z externiho usb disku

Dobry vecer,

mam takovy problem. Pri presouvani souboru na externi disk se mi disk v polovine kopirovani odpojil a spadl na zem. Kdyz disk pripojim k pocitaci tak, mi windows hlasi, ze jsou na disku chyby a snazi se je opravit. Ale v prubehu opravy se disk odpoji a objevi se hlaseni,ze disk nelze opravit. Kdyz se podivam na disk v Tento pocitac, tak vidim jeho kapacitu a volne misto. Nacitaji mi u dokumenty, ktere mam na nem ulozene,ale kdyz chci neco z toho otevrit tak se to sekne a nejde to dal. Jde nejakym zpusobem pomoci programu ziskat data zpet? Nechci o ta data prijit. Dekuji za kazdou radu

Obávám se, že jestli točící se disk spadl na zem, můžeš za data akorát tak smeknout. Patrně přistály hlavičky a poškodily sebe včetně povrchu. Můžeš zkusit nějakou specializovanou firmu na záchranu dat z poškozeného disku, bude to ale velmi drahé, záleží na tobě, jak si data ceníš a jestli jsi ochoten to zaplatit. Žádný program ti s největší pravděpodobností nepomůže.