Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem IIS server - zabezpečení

Zdravím, opět další hloupý dotaz mám. Jedná se o zabezpečení WWW IIS serveru který je realizovaný na DELL PowerEdge 2950 III (Windows 10 Pro). Na tomto OS bych rád realizoval webové stránky, ale i domácí uložiště pro zálohy osobních složek a podobně. Z toho vyplývá jistý problém se zabezpečením. Jak to udělat aby případě hackerského útoku byl WWW server a osobní věci odděleny? Tedy pokud to hackne a sestřelí WWW server, čert to vem, natáhne se záloha. Jak to udělat aby se nemohli dostat na jiný disk a smazat zálohy?
Nejlepší by bylo asi aby web server jel ve virtuálu. Je i jiná možnost jak to udělat? Díky za rady a nápady.

Jak to udělat, když se dostane na disk tak aby se nedostal k zálohám? prostě tam ty zálohy nemít. Ukládat zálohy na stejný počítač není moc rozumné.
Co třeba pořídit NAS a ukládat minimálně zálohy jinam?
Jinak virtuál je řešení, pokud se virtuál nedostane na ostatní počítače v síti.