Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nehlási se v Biosu Segate FireCuda 1TB

Dobrý den
Zakoupil jsem tento disk Seagate FireCuda - 1TB pro rychlejší načítání op.systému a her.No moc jsem si nepolepšil spíše naopak.Po připojení disku se zdálo být vše v pořádku ale po instalaci Win7 a několika velmi pomalých startech op.sys.mě to začalo znepokojovat až jsem se dostal do fáze kdy HDD se přestal zobrazovat jak systému tak i v Biosu-někdy tam byl ale nenačetl Win7 a po restartu opět zmizel.Byl zapojen jak v SATA 6.0Gb/s tak i SATA II a problém stále přetrvává.Po pokusech jsem jej připojil do záložního PC kde se problém opakoval.PC sestava v které je instalován obsahuje Rampage III,10GB DDR3 Kingston IntelCore i7-920.Títo by Vás rád požádal o radu jak tento problém vyřešit Děkuji

Interní hybridní disk Seagate Desktop SSHD ... já myslel,že tyhle paskvily se už nevyrábí. Navíc to nebylo nikdy myšleno,že to rychleji bude načítat OS. Je to jen teoretická možnost opakovaného rychlejšího otvírání nějakých souborů,ale až po spuštění systému.