Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Problém s Grafickou kartou

Dobrý den, dnes vyšel nový ovladač na mojí gk a tak sem ho stáhnul a nainstaloval no a když sem si chtěl jít něco zahrát tak sem měl tak hrozné lagy a fps sem měl kolem 30 místo 100 zapnul sem program afterburner a ten mi ukázal u CPU USAGE 0% a ostatní věci fungovaly fan teplota tak sem si řekl že se špatně nainstalovaly ovladače tak sem je chtěl odistalovat ručně ale přitom mi zčernal obraz tak sem zapojil HDMI do desky a nic tak sem odpojil gk a obraz naběh no ale bez gk v pc mi nepujdou nainstalovat ovladače tak sem ji zapojil zpět ale při tom zapojení sem se dotknul gk desky a hodilo to jiskru a pc se vypnul a nešel zapnout asi 2 minuty potom se zapnul ale při zapojení gk do mb pc začal pískat nevím co dál dělat grafická karta je GTX 560 Ti a zdroj Seasonic 760W gold děkuji za odpověd (omlouvám se za chyby)

To máš z toho, že se snažíš cpát nejnovější ovladače na minimálně 6 let starou grafiku. Přitom nejenže nové ovladače nic pro tak starou kartu nepřinesou, ale výrobce navíc nové ovladače na tak starých kartách už ani netestuje, takže se klidně může stát, že ti na staré kartě s novými ovladači něco nejde.
Řešení? Jednoduché - nainstaluj patřičně staré ovladače a nevrtej do toho.

A co jako že je stárá skoro 6 let ? hraju na ní BF4-3 na Ultra GTA 5, Zaklínače 3 rozjedu skoro všechny hry co vyšly takže .... a když vyjdou ovladače na mou gk tak nechápu proč bych je neměl stahovat i když je tak stara, tak pořád vychází a kdybych je neinstaloval tak mi tu potom poradí, že sem si 6 let si nestáhnul ovladače

Já nehaním tvou kartu, sám jsem kdysi měl grafiku 10 let. Ale určitě jsem na ni necpal nejnovější ovladače. A čemu nerozumíš na větě "výrobce navíc nové ovladače na tak starých kartách už ani netestuje, takže se klidně může stát, že ti na staré kartě s novými ovladači něco nejde"? Poznal jsi to na vlastní kůži, že:

... dnes vyšel nový ovladač na mojí gk a tak sem ho stáhnul a nainstaloval no a když sem si chtěl jít něco zahrát tak sem měl tak hrozné lagy a fps sem měl kolem 30 místo 100

Proč jsi vůbec ten nový ovladač stahoval, to Ti něco nefungovalo? To je totiž jediný důvod, proč by ses měl pídit po novém ovladači. Pamatuj si zlaté pravidlo: pokud vše funguje tak jak má, nevrtej do toho, pravděpodobně to po tom zavrtání bude fungovat hůře. Ovladače totiž časem nestárnou, nehnijí, ani se nezanáší prachem. Fungují pořád stejně, i po 6 a více letech.