Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno NAS ReadyNAS NV + (RND4250 instalace PHP a PhpMyAdmin - končí chybou

Ahoj, řeším takový problém. Dostal se mi do rukou NAS ReadyNAS NV + (RND4250). Zkouším na něj nahrát doplněk pro PHP a správu phpmyadmin - https://rnxtras.com/addons/phpmyadmin-bundle-ready nas-4-x86

Instalace php add-onu proběhne v pohodě, ale phpmyadmin mi vyhazuje chybu the php add-on must be installed before you can install the phpmyadmin add-on.

Samozřejmě instaluji prvně PHP a pak až phpmyadmin.

Netuší náhodou někdo co s tím? Nebo nemáte tenhle NAS na vyzkoušení?

Je mi jasné, že to bude pro nějaký hosting nejspíš nepoužitelně pomalé, to asi není potřeba psát. Ale tak hraju si..

Zkousel jsem nainstalovat php, restartovat nas, nainstalovat phpmyadmin. Zkousel jsem nainstalovat php, preinstalovat php a nainstalovat phpmyadmin, to proto, ze jsem to vycetl na foru jako tip, pry se to php pri prvni instaalaci spatne inicializuje nebo co.

Zkousel jsem zapnout pred instalaci tu aplikaci readynas photo, pry se po jeji aktivaci spousti mysql. Nic, stejne.

Ted zkousim tovaarko nasu, zkusim to znova a kdyz to nepujde budu se pokouset o vytvoreni databaze pres ssh. Nicmene neznam prikazy vubec ani zpusob spojeni, tak uvidim:-)