Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zvuk win. 10

Nazdar borci mam problem zo zvukom na notase.Ked si pustim film alebo youtube to je jedno co tak po 1-2 minutach mi prestane ist zvuk neviem co stym je. Ani som sa nikde o takom niecom nedocital tak ak by niekto vedel co stym budem mu velmi vdacni...
Upravená veľkosť písmen. (los)

Nemas ve svem okoli nikoho, komu bys to dal, aby to spravil?

Tohle je tak chaby popis stavu, ze jestli ti nekdo da spravnou odpoved, tak to bude obrovska nahoda.

Pokud jses trochu schopen sam, tak by bylo potreba vedet, jestli mas nainstalovane vsechny ovladace, co se deje ve spravci zarizeni a hlavne co na situaci rika prohlizec udalosti, jestli se tam vyskytuji nejake chyby v souvislosti se zminenou zavadou zvuku. Ty by pak sly dohledat pres Google a podle navodu se je pokusit resit.

Taky muzes zkusit spustit msconfig, zakazat vse mimo sluzeb microsoft a zkusit co to udela po restartu, jestli tam nemas nejakou skodnou.

ovladaci panely, system a zabezpeceni, nastroje pro spravu, prohlizec udalosti

protokolu systemu windows - system a aplikace, hledej chyby a pres google si zjisti ceho se tykaji a jak je opravit.

---

ovladaci panely, system a zabezpeceni, system, spravce zarizeni

neni tam nejaky zluty vykricnik? to by napovidalo nejakym problemum s ovladaci.

Bud mas nainstalene nespravne ovladace, alebo sa ti aktivuje nejake setrenie energie, skusi si v spravci zariadeni najst zvukovku a u nej odskrtnut aby sa vypinala pre setrenie energie.
Alebo v nastaveniach o energii, ale je mozne ze nejake super nove feaures u W10 bastlu nastavit nejde, a musis instalit spravne ovladace.
Alebo si odzalohuj data a obnov cele windows na vyrobny stav, mackanim spravnej klavesy po restarte.
P.S> moze sa dat nieco nastavovat aj v nejakej aplikacii od vyrobcu. Nejake setrenie baterky alebo podobne hovadiny.