Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zvětšení tutilků

Ahoj, dívám se v TV přes usb flash disk na filmy s .srt titulky. Jdou nějak titulky zvětšit napřed v počítači a pak přehrát v TV? Titulky v samotné televizi zvětšit jdou, ale velikost je pořád stejně malá. Děkuju

Zväčšovanie vzhľadu titulkov - TAGmi sa dá upravovať vzhľad - ale veľkosť sa v PC nastavuje aplikáciou, ktorá titulky preberá (takže nastavenie veľkosti titulkov v samotnom *.srt súbore nie je akceptované). V TV prijímači - nakoľko tiež preberá *.srt z externého zdroja - sa to musí tiež nastaviť v menu TV, nakoľko TV prijímač má svoje normy pre textové zobrazenie titulkov (teda nepreberá nastavenia v súbore).

A ešte doplním - mnoho TV má nastavovanie titulkov v troch rovniach "malé", "stredné", "veľké" - čo zodpovedá v PC veľkosti fontu 10, 14, 18. Takže ak´j keby v *.srt v PC nastavil veľkosť napr. 24 - telka si zoberie svoje nastavenie - na nastavenie v PC neberie ohľad.

Domnívám se že to možné bude za podmínky, kdy se titulky nejprve softwareově na PC zvětší a poté se zakomponují do obrazu jako jeho nedílná součást a tím se stanou statickou součástí jednotlivých snímků.