Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pozadie priečnika Win7

Čaute viete poradiť ,ako zmeniť pozadie priečnika vo Win7 ,lebo systémová záležitosť čiže vo vlastnostiach priečnika to proste nejde ani do konca cez program Windows 7 Folder Background Changer,vďaka.

Ano ,ako správca a kto vraví ,že to musí byť obrázok ,ako máš v ukážke.Obrázok môže byť ,ako vodoznak,len nejaké písmo variant je X takže tak.Proste ten program mne nefunguje a nejde to ani cez bežné vlastnosti priečnika ,ktorý to vo win7 ponúka.