Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Je velikost zdroje dostacujici?

Zdravim, mam 300W zdroj ktery ma realnou spotrebu 40W ve windousech a 90W pri hrani narocne hry. Mam geforce 730 ktera je napajena pouze slotem. Chtel bych ale napriklad vykonejsi radeon r470 ktera je napajena jednim 6xPIN a pise se u ni ze minimalni vykon zdroje je 500W.
Mam sanci ji rozjet na tom 300W zdroji? Dekuji predem za odpoved

To snadno spočítáš. Stačí sečíst odběr všech komponent v počítači a uvidíš, jestli nejsi přes. 200W rozdíl oproti výkonu doporučovanému výrobcem je podle mě ale docela dost, takře se může stát, že ti grafika poběží v prostředí Windows a v méně náročných programech, ale hraní, bude-li možné, rozhodně bude víc trápení, než zábava.