Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem externí disk WD ELEMENTS po připojení není vidět

Dobrý den koupil jsem nový ext.hardisk 750giga,ve správci je disk vidět je online a zformátovaný na ntsf,ale v tento počítač vidět je ale po odpojení disku a následném zapojení tam v tento pc již vidět zase není,zase když jej zformátuji ve správci disku tak v tento počítač je ale jak jej zas vytáhnu z usb a připojím tak vidět není a tak pořád dokola,prosím co stím,děkuji Jarda
Změna kategorie, původně: PC sestavy
Změna předmětu, původně: externí disk WD ELEMENTS (karel)

windows úmyslně schovává ikonu "bezpečného odpojení", abys co nejrychleji poškodil souborový systém a musel jít koupit nový. i bublina pro odpojení lže, v té době stále probíhá zápis z cache.

pokud se windows domnívá, že je usb zařízení vadné, neukáže ikonu.
necpeš to doufám do portu usb2?
při odpojeném krámu vymaž jeho záznam přes nirsoft usbdeview.