Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Internet na PC nefunguje když je PS3 zapnuté

Mám celkem divný problém už delší dobu. Vlastním Playstation 3 a kdykoliv ho mám zapnuté
internet na počítači nefunguje. On vlastne funguje ale stránka se načítá 5 minut klidně.
Mluvíme tady o Wi-Fi připojení podotýkam.

Všechno ostatní funguje, internet na iPade, mobile a dalším notebooku.
Jen na hlavním pc ne.

Na playstationu jsem vypl internetové připojení ale to nepomohlo, dokonce jsem
playstaion otevřel a odpjil Bezdrátový internet modul ale problém stále přetrvává.

Napadlo mě i vypnout bluetooth na pc protože ovládač od playstationu funguje na bázi bluetooth tak jestli
to mu nevadí teda ale ani to ne. Nemá někdo nějaký nápad jak tohle opravit?

Netopuj, nemame to tu moc radi;o).
Podla popisu ti internet na pc ide pomaly, ked mas ps3 zapnute...nie pripojene na internet, ale zapnute, kedze z internetu si ju odpojil. Je tak?
Tp pc mas pripojene kablom? Ak ano nie je fyzikalna moznost akoby ps3 mohla (len) pc ovplyvnit, takze to s tym nesuvisi.