Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Skype chyba

Dobrý den mám v pc Windows XP Profesional 32 bit.Blbne mi skype.Skoušela jsem nainstalovat nejnovější verzi ale nepomohlo.Poradite mi jak to napravit.

Nainštaluj staršiu a zakáž automatické aktualizácie Skype starsi-verze. Prípadne vymaž profil - často umiestnený C:\Users\menouzivatela(tvoje)\AppData\Skype\Roamin g.... O kontakty neprídeš - tie sú uložené inde - na serveri Skype (M$).
Po prihlásení do Skype by sa mala vytvoriť nová zložka v tomto umiestnení. Akurát si budeš musieť trochu ho ponastavovať.