Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Hp wx4100

Zdravím dostala se mi do ruk sestava: HP wx4100 a chci se zeptato co bych ze starších her na tom rozjel myslím střílečky. Specifikace: Graficka karta Intel integrovana 64MB, CPU Intel Celeron 2,4 GHz, základní deska Intel D845GLVA, 2x HDD 160 GB+ 50 GB.
2x 512 MB RAM 400
Děkuji za odpovědi
Změna kategorie, původně: PC sestavy (karel)

ak by tam zostal pôvodný procesor/P4EE 3,2GHz alebo Xeon/,s ktorým to bolo dodávané,tak by sa dala pridať nejaká graf.karta alebo by sa dalo využiť obvykle bundlované Quadro FX/ ATi FireGL a dali sa zahrať nejaké staršie hry a la quake 3 a spol,ale na tom downgradovanom celerone toho príliš vela nespustíš,ani to cs:go 1.6....