Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Spojeni internetoveho kabelu

Ahoj,

dnes jsem zakopl o internetovy kabel kvuli prestavbe a ten se u konektoru pretrhl. Chtel bych se zeptat jestli pujde humpolacky ty stejne barevne draty spojit? Jde jen o 1 den protoze zitra nemam kde rj45 koncovku koupit (kleste na to mam). Tudiz bych potreboval jen takto na rychlo kvuli praci.

Dekuji za odpovedi

Je mozne ze to nekdo na me z rodiny naraficil :) bohuzel pajku doma nemam to uz me take napadlo a ted jswm zkousel proppjit stejne barvy a i tak to nefunguje tak uz jsem bezradnej a zitra nikde ten konektor nesezenu. Bud nekde v tom propojovani delam chybu nebo nevim :(

No ten ma urcite x metru protoze vede pres kuchyn az do loznice kde ma jeste tak 6m zkusim ho zkratit o tech 6m a uvidim jestli na nahodou nepojede. Dekuji moc za rady :) kdyztak zkusim obehat jeste elektra jestli nahodou to nekde nemaji :)