Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Malá rychlost internetového připojení

Ahoj všem,

Mám problém s připojením k netu.
Je to hloupá xDSL linka a rychlost má být okolo 12-15Mbps.
Bohužel na všech zařízeních dostávám max 7Mpbs. Zkusil jsem jiný router, jiné značky, vypl jsem firewall a další kraviny na routeru, použil to nejběžnější a nejstručnější nastavení, vypl všechny ostatní zařízení na sítí a furt jen stálých 7Mpbs jak na WiFi tak na kabelu.

Po tom všem už může být jen chyba u providera říkám si, ale ten mi furt tvrdí že dostává plných 15Mpbs.

Už jsem v koncích a nic jiného mě nenapadá.
Napadá Vás něco?

Děkuji

Ondřej

Hezký den,
máte tu rychlost (12-15Mbps) od providera garantovanou ve smlouvě? Pokud ano, pak to reklamujte! Pokud ne (anebo je uvedena se zázračným slovem ), pak máte smůlu a zasahuje do toho agregace.