Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem SSD Windows robi problemy

Ahojte, mam taky problem, ako som urobil upgrade pc (zakld., grafika ram, CPU) a preinstalovania windowsu na 10 mi robi problemy, robilo mi o najprv kazdy tyzden presne, nemohol som spustit Win lebo mu chybali bootovacie subory, tak som spustil instlacku win a opravil pomocou opravy pri spusteni tak win uz v pohode nabehol, ale presne tyzden na to to urobilo znova, az za asi mesiac urobilo este vacsi bordel a nepomohla ani instalacka, skusal som nejake utility iso na opravu (mam taky pocit ze kvoli nemu mi vymazalo celu particiu) tak som si myslel, ze to je virus tak som Win preinstaloval, par dni slapalo v pohode a opat ten isty problem s bootovanim tak som spustil jednu utilitu (nie windowsovu) a zistim, ze SSD je sformatovane, tak idem teraz opat reinstall no pri instalacii mam opat chybu ako som mal po upgrade ked som ho preinstalovaval (Vybrany disk ma tabulku mbr, na systemoch typu efi...) tak som to vtedy nejako cez command line vyriesil a win som nainstaloval. Mam pocit, ze mi to robi problemy kvoli tomuto, SSDcko by malo byt v pohode, kontroloval som ho a zivotnost ma ma dobru, musim podotknut, ze ssdcko pred upgradol islo skvele a nemal som nikdy problem, az po upgrade. Nemate nejake rady? Vopred dakujem.

Plne súshlasím :D, ono ako som si vsimol tak som nechal este nejake systemove particie z druheho HDD a bol tam este nastaveny boot manager na druhy HDD, teraz to vyzera dobre, problem mam akurat teraz jeden pri instalovani intelackych driverov konkretne na Intel Serial IO Drivers, kedze mi to neslo tak som ich neinstaloval (platforma nie je podporovana) mohol byt problem aj v tomto?