Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem spomalena mozilla

zdravim, mam v poslednom case priserne spomaleny prehliadac mozilla, stranky nacitava aj 20 sekund, videa sa spustaju velmi pomaly, aktualizovany je, malware nemam, ziadne doplnky som neinstaloval, edge mi ide bez problemov

Když ti to s novým profilem jede v pořádku, tak co ještě řešíš? Asi jsi tam měl nainstalovanou hromadu rozšíření Firefoxu. Firefox je nejrychlejší, pokud do něj nenainstaluješ žádné rozšíření (což v dnešní době je nepoužitelné). Takže - čím méně rozšíření - tím lépe (max. cca 5). Taky doporučuji čas od času promazat cache prohlížeče - pokud není dlouho mazaná (několik měsíců), zpomaluje načítání stránek.

Stiahni si FF od Mozilla 52.0.2 SK z originál stránky.

Odinštaluj korektne FF - Pridať,odstrániť programy.

Manuálne zmaž tieto dve zložky:
C:\Users\%user%\AppData\Local\Mozilla\*.*
a;
C:\Users\%user%\AppData\Roaming\Mozilla\*.*

Týmto prídeš o svoje nastavenia, heslá, cookies, doplnky Adobe flash, usw.

Teraz nainštaluj FF z *.exe znovu, prípadne ho ešte aktualizuj.

Doplnky ako sú: uBlock Origin, Privacy Badger, RequestPolicy Continued si doinštaluj do FF podľa vkusu.

Týmto prídeš o svoje nastavenia, heslá, cookies, doplnky Adobe flash, usw.

Proč by tohle proboha měl dělat?

Rozumnější řešení je - složku profilu při ukončeném Firefoxu přejmenovat. Hesla, Záložky a Historie se dají zpětně překopírovat do automaticky vytvořeného nového profilu. Ten se vytvoří při dalším spuštění Firefoxu.

Taky je tady možnost Obnovy Firefoxu (při spouštění Firefoxu podržet levý Shift a dál se nechat vést Průvodcem).

Mozilla je tým známa ,že po čase sa zadrie ,ako motor.Samotný vývojári si to uvedomujú a preto vyvinuli tento nástroj ,ale mne nejak zvlášť nepomohol vyskúšaj a uvidíš:
speedyfox
Na tvojom mieste by som to celé ,ale ,že na kompletku od inštaloval potom prečistil trebárs CCleaner a nanovo nainštaloval v takom prípade by to mohlo fungovať.