Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Webový prohlížeč s aktivním AdBlockem pro Android 6.1?

Zdravím,
jistě je tu mnoho uživatelů s Androidem, rád bych se zeptal na Vaše zkušenosti s prohlížeči.
Sháním nějaký, který má aktivní blokování reklam a různé možnosti pro snížení odběru na mobilních datech.

Původně jsem používal prohlížeč Opera MINI, ale po posledních aktualizacích je příšerně pomalý a kouše se (viz. recenze).

Jsem ochotný si i něco zaplatil (do té stovky max).

Děkuji za případné rady a přeji hezký večer.

Na některé (a i tento) jsem se díval, ale poslední recenze mě odrazují.

Taktéž se dívám na datum poslední aktualizace.. Je až k neuvěření, že se na google store drží aplikace, které jsou neaktualizované třeba několik let a ještě si nechávají zaplatit (samozřejmě se divím u aplikací, u kterých se aktualizace očekávají).

Momentálně zkouším Firefox s doplňkem uBlock Origin, vypadá to zatím funkčně + svižnější jak ta opera.

Ja pouzivam Dolphin Browser, v nastaveni to nejake blokovani reklam ma taky. Ale vlastne ani nevim, jak moc je to funkcni, ja na tom pouzivam vesmes jen idnes, seznam, google a idos - ale idnes mi kazdou chvili nadava, ze mam zapnuty blokovani reklam, na idosu taky zadne reklamy nevidim, tak to asi funguje :-)

Ano Dolphin Browser ti zarazi reklamy, aby mohl v klidu posilat tva data nekam do Ciny. :-D

Napriklad:

Co je špatně? Stejně, jako v případě UC Browseru, má i Dolphin Web Browser tendence sledovat své uživatele. Co je ale nejhorší? I stránky, které navštívíte v anonymním režimu, ukládá do souboru v telefonu, takže jsou snadno dohledatelné, což zcela popírá základní myšlenku anonymního surfování.

https://www.svetandroida.cz/10-aplikaci-ktere-nein stalujte-201606

https://forums.anandtech.com/threads/dolphin-brows er-still-not-respecting-privacy.2410849/

https://forum.xda-developers.com/showthread.php?t= 1319529

---

Zkus Lightning Web Browser od Antony Restario, je hodne rychlej ale free verze ma nejaka omezeni, mne zatim staci, nahradil jsem prave Dolphin, ale netusim, jak to ma s blokovanim reklam, ja to resim jinak.