Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem HP DV6000 vs Dell Inspiron 1501

filmy,internet,hudba.. zadne hry, prevody videa.

Na to by stacio i neco slabsiho, vim ale muzu do 550liber.
-ale HP ma 160GB HDD, je jednodusi dokoupit pamet nez rozsirit harddisk ?!

Puvodne jsem chtel Dell ale te mi tam vlezl HP a nevim..
jinak si myslim ze IBM a Toshiba je taky dobra znacka, myslim si to dobre? ale jsou drazsi.

Rozdíl 40GB v diskové kapacitě tě nevytrhne, nebo ano? Stejně se kvůli zálohování nevyhneš použití DVD, nebo lépe externího disku. Tím si kapacitu můžeš rozšířit jak budeš potřebovat.

Jestli je jednodušší rozšířit paměť než disk? Disk musíš vyměnit kus za kus. U paměti záleží, jestli jsou obsazeny oba dva banky - pokud je jeden volný, stačí jen dokoupit jeden paměťový modul.

IBM už je Lenovo, které tak trochu těží z dob, kdy bylo IBM oprávněně na výsluní. A Toshiba se mi zdá docela drahá a přitom nenabízí nic extra.