Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Tablet do 3000 Kč

Zdravím, chtěl bych poradit s výběrem tabletu do 3000 Kč - Poradíte mi, který tablet je nejvýkonnější v této cenové kategorii? Zatím jsem našel tyto 2: Alcatel OneTouch PIXI 8 WiFi a Lenovo Tab 3 7'' Wi-Fi 8GB ZA0R0008CZ ..
Předem děkuji za případné rady. :-)

To lenovo jsem dostal k O2 internetu, akorát je to nějaká 16GB verze s LTE, jestli ho chceš na hraní, tak se na to rovnou vykašli......je tam na hovno rozlišení a plno her se tam zobrazuje úplně špatně nebo nejdou vůbec pustit.