Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno SAMSUNG Galaxy S7

Dobrý den chtěl jsem se zeptat jak by mobil SAMSUNG Galaxy S7 snášel windows 7 a GTA V? Zvladl by to na minimální detaily v rozlišení 800x600? Nebo by to vyhodil BLUESCREEN. Nebo jestli by to aspoň zvládlo Minecraft nebo CS 1.6/CS:GO

# Jedine v "local" a pres 5GHz WIFI, nejlépe USB, ale to na to je snad monitor..
* Obraz asi streamovat pujde s prehledem na x720, ale jak je to se zvukem a obrazem bude exlusivne zalezen na SoftWare, jakou strtaegii nebo kompresi, jaky codec bude pouzivat etc etc.

# Mam to spise vyzkouseno na Windows Phone, kde jsem mel ale pres USB-C , jelikoz jsem prenasel obraz v 2K@1440p zapojenou LUMIA pro [VR] (virtualni realita), kde jsem VR spustil dpo => Lumia a ty jsem vlozil do => Samsung Gear VR (2)
* Pro android docela slusne jede : TRINUS : www.trinusvirtualreality.com